مدیر تبلیغات مجموعه پوشیران درخصوص سابقه فعالیت این مرکز گفت: مجموعه پوشیران سابقه فعالیت سی ساله در حوزه پوشاک دارد اما از سال ۸۷ به صورت تخصصی در شاخه نوزاد ورود پیدا کردیم.

تولید پوشاک ایرانی، برخلاف تصور برخی که این کار را ساده و ارزان تلقی میlrm;کنند، امری پیچیده و پرمخاطره است. موفقیت در تولید البسه در هر رده سنی در داخل کشور مستم رعایت اصول و ظرافتlrm;های خاصی بوده که بیlrm;توجهی به آنها موجب شکستlrm;های زیانlrm;باری خواهد بود، همانطور که بسیاری از واحدهای تولید پوشاک داخلی به دلیل کاهش قدرت خرید مردم در پی افزایش نرخ ارز، گران شدن پارچه و سایر مواد اولیه، قطعات و سایر هزینهlrm;ها، رو به تعطیلی کشیده شده و یا در آستانه تعطیلی قرار دارند. پوریا و پیمان پاکان دو برادر جوان تهرانی از جمله کسانی هستند که در سالlrm;های اخیر با سرمایه حدود ده میلیون تومان، بدون هیچlrm;گونه حمایتی دست به ایجاد یک کارگاه 50 متری تولید البسه نوزاد زدند.

پوریا با مسئولیت تولید، پیمان با مسئولیت فروش و پدرشان مرتضی پاکان به عنوان حامی معنوی و ناظر بر حسن تولید، کم کم کار را گسترش داده و در حال حاضر با حدود 40 خیاط و کارگر در بخشlrm;های مختلف تولید و فروش، داشتن کارگاه 400 متری تولید و یک فروشگاه در یکی از خیابانlrm;های تهران مشغول به تولید لباس ایرانی هستند. برادران پاکان در تابستان امسال به دلیل قطعیlrm; برق در ساعاتی از روز، هفتهlrm;ای بالغ بر دو میلیون تومان متضرر شده و در روزهای بالا رفتن قیمت ارز و طلا، فروشندگان پارچه و مواد اولیه از ارائه جنس به تولیدی آنها خودداری کرده، قطعات دستگاهlrm;ها کمیاب و یا بسیار گران شد و با وجود کاهش شدید قدرت خرید مردم و کسادی بازار پوشاک، اما با تمهیداتی از تعطیلی این واحد صنفی پوشاک نوزاد تاکنون جلوگیری شده است.

لوازم حمل و گردش نوزاد

غذاخوری و تغذیه کودکان و نوزادان

تهیه پوشاک نوزاد و کودک

تولید ,پوشاک ,های ,نوزاد ,تعطیلی ,پاکان ,تولید و ,شده و ,و یا ,و در ,تولید البسه

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

swarmywille pcrayanehk mojedaryaye neynalege uncustiren eshghiran pansioon notmusic persian-beauty mogreberkva